وجود شکلات تلخ باراکا کیلویی در میان اتوبان موجب تصادف زنجیره ای شد

به گفته نویسندگان، مطالعات قبلی طیف وسیعی از متغیرها را در نظر نگرفتند و هیچ کدام به چگونگی تأثیر نوع شکلات تلخ باراکا کیلویی بر یافته‌ها توجه نکردند.

در سطح جهانی، افسردگی یک مسئله قابل توجه است. در حال حاضر، گفتار درمانی و دارو درمانی رایج ترین درمان ها هستند. همانطور که نویسندگان توضیح می دهند.

درمان های گفتاری اغلب بیش از حد مصرف می شوند، بنابراین پزشکان برای اکثر افراد داروهای ضد افسردگی تجویز می کنند.

با این حال، این داروها برای همه موثر نیستند. همچنین، به گفته نویسندگان مطالعه حاضر، حدود نیمی از افرادی که نسخه ای برای این داروها دریافت می کنند، طی 6 هفته پس از شروع درمان، مصرف آنها را قطع می کنند.

شکلات

یافتن مداخلات سبک زندگی که می تواند علائم افسردگی را بهبود بخشد در اولویت قرار دارد. به نظر می رسد فعالیت بدنی برای برخی از افراد مبتلا به افسردگی مفید باشد، اما به همه کمک نمی کند و همه از نظر بدنی قادر به ورزش نیستند.

در طول سال‌ها، دانشمندان دیگر نیز به مداخلات غذایی برای کاهش علائم افسردگی روی آورده‌اند، که البته با موفقیتی همراه بوده است.

در همین راستا، نویسندگان جدیدترین مطالعه توضیح می‌دهند که «یکی از مواد غذایی که معمولاً مصرف می‌شود که دارای خواص تقویت‌کننده خلق و خو است، شکلات است».

با این حال، در طول سال‌ها، تنها مطالعات معدودی انجام شده است که به بررسی این موضوع می‌پردازند که آیا شکلات واقعاً می‌تواند خلق و خو را به شیوه‌ای مرتبط بالینی بالا ببرد یا خیر، و این آزمایش‌ها نتایج متفاوتی را به همراه داشته است.

بنابراین، دانشمندان در مطالعه جدید خود، تعداد زیادی از متغیرهای بالقوه مخدوش کننده، از جمله وزن، قد، وضعیت تاهل، تحصیلات، قومیت، درآمد، سطح تحصیلات، سیگار کشیدن و سایر شرایط بهداشتی را کنترل کردند.

دانشمندان داده هایی را از نظرسنجی ملی سلامت و تغذیه ایالات متحده گرفته اند. پس از حذف افراد کم وزن یا دیابت، 13626 شرکت کننده 20 ساله یا بیشتر داشتند.

آنها علائم افسردگی را با استفاده از پرسشنامه سلامت بیمار که یک ابزار تشخیصی استاندارد برای اختلالات سلامت روان است، ارزیابی کردند.