100 راز موفق پیرمردی که همیشه شاد بود

در این مقاله می خواهیم 100 راز موفقیت پیرمردی را مورد بررسی قرار دهیم که همیشه شاد بود شاید برای شما هم تعجب برانگیز باشد و دلتان بخواهد که رازهای او چه بوده است و پس با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم.

روغن بادام تلخ

حتمالاً خیلی از شما بیشتر فواید روغن بادام تلخ اصل را می ‌دانید چرا که امروزه اکثراً از آن برای خواص زیاد آن استفاده می‌کنند از جمله فواید کلی روغن بادام می‌ توانیم به این اشاره کنیم که روغن خوراکی بادام به این خاطر که اسیدهای چرب از نوع امگا 3 زیادی دارد و خیلی راحت می‌ تواند کلسترول خون را کنترل کند و قدرت حافظه را در ذخیره ‌سازی و یادآوری اطلاعات بهبود ببخشد. این روغن بادام اصل سرشار از مس، فسفر و منیزیم می‌ باشد و در واقع می ‌توانیم آن را یک منبع بسیار خوب فسفر و منیزیم به حساب ببریم همچنین این روغن حاوی مقدار زیادی ویتامین e می ‌باشد علاوه ‌براین روغن بادام تلخ می‌ تواند به‌راحتی با رادیکالهای آزادی که وجود دارند مقابله کند و این ویژگی  به ‌خاطر داشتن میزان بالای آنتی ‌اکسیدان در روغن می ‌باشد و خاصیت ضد التهابی برای بدن هم دارد. پس از هر لحاظ که بخواهیم در نظر بگیریم روغن بادام اصل توانایی این را دارد که ایمنی بدن را تامین کند و بدن را در مقابل مبتلا شدن به بیماریهای که مربوط به قلب است و بیماریهای سرطانی محافظت کند.

میوه کاکتوس

از خوشمزه ترین و پر خاصیت ترین میوه های جهان می توان به میوه کاکتوس اشاره کرد که این میوه، میوه گل آپارتمانی است و می توانید آن را به نامهای انجیر هندی یا زبان مادر شوهر در بازار پیدا کنید و خواص بسیار زیادی را نیز با خود حمل می کند و مصرف بیش از حد روزانه آن عوارض زیادی دارد. این میوه به نامهای دیگری نیز شناخته می شود که می توان به ماهی تن، نوپال، نوپالس، انجیر زرشک وغیره اشاره کرد. این میوه بیشتر در کشور مکزیک استفاده می شود و شکل ظاهری آن بیضی است و پوست سفت و بسیار محکمی دار که قابل خوردن نمی باشد و پر از تیغ است و با احتیاط زیاد باید پوست آن را جدا کرده و سپس میل بفرمایید. از این میوه برای تهیه مربای بسیار خوشمزه گلابی تیغ دار استفاده می شود و گوشته آن را به همراه شکر می پزند و پس از سرد شدن میل می کنند و از خواص فوق العاده آن بهره می برند. این میوه در تهیه ترشی نیز کاربرد دارد و تنها کافی است گوشت آن را پخته و با سرکه و هرچیزی که دوست دارید در دبه ترشی ریخته و پس از چند روز ترشی بسیار خوشمزه آن را استفاده کنید.

دستکش لاتکس جراحی

برای کارای بیشتر دستکش  لاتکس جراحی از پودری استفاده میکنن و یا استریله می باشند و در زمان استفاده خیس بود و برای همین کار هست که در زمان استفاده از این دستکش ها به راحتی می توان دست را وارد این دستکش ها کرد و بخاطر نرمی که دارند مورد استفاده قرار میگیرند و پودری که در ساخت آنها مورد استفاده قرار میگیرد کربنات کلسیم و همچنین پودر تالک و یکی از مواد دیگر نشاسته و ترکیی از تالک هاگ و پودر لیکاپدیم است که مورد استفاده در ساخت ان می باشد. لیکا پدیم بطور معمول در 4 ده مورد استفاده قرار گرفت در تولید دستکش پزشکی برای همین حساسیت های به همراه داشت برای مصرف کننده واقعی دچار ناراحتی میگردید بعد از این ماده پودر دیگری جایگزین این ماده گردیدبه نام پودر تالکم که غیر جذب بود در واقع می توان گفت گه باعث می گردید گه دستکش به دست پزشکان چسبیده شود ولی عوارضی به همراه نداشت چسبندگی که ایجاد کرد چسبندگش گرانولوما بود.

روغن موتور ایرانول

روغن موتورهای مصنوعی قبلاً دارای روغن معمولی به عنوان بخشی از فرمول خود در روغن پایه هستند و روغن موتور ایرانول نیز یکی از بهترین انواع روغن موتور در ایران و بازار صادراتی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. سازندگان همچنین زمان زیادی را صرف آزمایش دقیق روغن موتور می کنند تا از سازگاری آنها با مارکهای دیگر اطمینان حاصل کنند و این بدان معنی است که تا زمانی که از روغنهایی با درجه ویسکوزیته SAE استفاده می کنید می توانید روغن موتورهای سازنده های مختلف را با خیال راحت مخلوط کنید. آیا می توان از روغن مصنوعی در هر خودرویی استفاده کرد؟ بله، چه خودروی قدیمی یا جدید، مسافت پیموده شده زیاد یا کم، خودروی پرفورمنس یا تردد روزانه داشته باشید، می توانید با خیال راحت از روغن موتور مصنوعی در هر وسیله نقلیه ای استفاده کنید.